شرکت اپل برای خرید صفحه نمایش‌های OLED با شرکت ال‌جی قرارداد بسته است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پیش از این در اخبار ذکر شده بود که شرکت اپل قصد دارد برای ساخت گوشی‌های هوشمند در سال های 2018 و 2019 همکاری خود را با سامسونگ قطع کند. زیرا پیش از این شرکت اپل برای تامین صفحه نمایش OLED گوشی‌های خود مجبور بود با سامسونگ همکاری و تعداد بسیار بالایی از صفحه نمایش‌های این شرکت را خریداری کند. اما چندی پیش خبر رسید که اپل قصد دارد با افزایش همکاری با شرکت ال‌جی به تدریج همکاری خود با سامسونگ را ق ...

LG در همکاری با شرکت Apple زیراب Samsung را زد اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی ,اپل

شرکت اپل برای خرید صفحه نمایش‌های OLED با شرکت ال‌جی قرارداد بسته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،  پیش از این در اخبار ذکر شده بود که شرکت اپل قصد دارد برای ساخت گوشی‌های هوشمند در سال های 2018 و 2019 همکاری خود را با سامسونگ قطع کند. زیرا پیش از این شرکت اپل برای تامین صفحه نمایش OLED گوشی‌های خود مجبور بود با سامسونگ همکاری و تعداد بسیار بالایی از صفحه نمایش‌های این شرکت را خریداری کند.

 

اما چندی پیش خبر رسید که اپل قصد دارد با افزایش همکاری با شرکت ال‌جی به تدریج همکاری خود با سامسونگ را قطع کند، زیرا شرکت سامسونگ رقیب اصلی اپل محسوب می‌شود و اپل نمی‌خواهد به شرکت رقیبش وابسته باشد.

 

از طرف دیگر اپل می‌خواهد با حمایت جدی از شرکت ال‌جی و مطرح کردن این شرکت در زمینه ساخت صفحه نمایش، ال‌جی را وارد بازار رقابت با سامسونگ کند تا بتواند از قدرت کمپانی رقیب اندکی بکاهد.

 

گفتنی است؛ مراحل همکاری شرکت اپل و ال‌جی در حال پایان است و شرکت ال‌جی به احتمال زیاد عمده صفحه نمایش‌های شرکت اپل را در سال 2019 تامین خواهد کرد و عملا به جنگ با سامسونگ خواهد رفت.

 

  

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه