کمی بیشتر باiPhone X ؛ نسل جدید گوشی اپل آشنا شوید!. یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، نام های آیفون جدید شرکت اپل را کشف کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت اپل 12 سپتامبر (21 شهریور) قرار است از گوشی های جدید خود رونمایی کند. در فضای مجازی شایعات و نام‌های بسیاری از این گوشی منتشر شده است که صحت و سقم آن هنوز مشخص نیست. یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، به نام‌های آیفون جدید شرکت اپل پی برده است. این فرد می گوید اپل دو گوشی خود را با نام های ...

کمی بیشتر باiPhone X ؛ نسل جدید گوشی اپل آشنا شوید!یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، نام های آیفون جدید شرکت اپل را کشف کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت اپل 12 سپتامبر (21 شهریور) قرار است از گوشی های جدید خود رونمایی کند. در فضای مجازی شایعات و نام‌های بسیاری از این گوشی منتشر شده است که صحت و سقم آن هنوز مشخص نیست.

 

یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، به نام‌های آیفون جدید شرکت اپل پی برده است. این فرد می گوید اپل دو گوشی خود را با نام های آیفون 8 و آیفون 8 Plus و گوشی دیگر را با نام آیفون X معرفی خواهد کرد.

 

 اخبارتکنولوژی ,خبرهایتکنولوژی ,اپل

 

آیفون X دارای صفحه نمایش بدون لبه است و به سیستم‌ تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز خواهد بود. حسگر اثرانگشت از آیفون جدید اپل حذف شده است؛ سیستم تشخیص چهره‌ سه‌بعدی آیفون X می‌تواند در یک میلی‌ثانیه، چهره کاربران را شناسایی کند و حتی سیستم‌ پرداخت اپل Pay نیز از آن پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از حسگر مادون قرمز، سیستم تشخیص چهره می‌تواند حتی در شرایط نامناسب نوری نیز چهره‌ کاربران را تشخیص دهد و دستگاه را آنلاک کند.

 

حال فقط دو روز مانده تا اپل از پرچم‌دار جدید خود رونمایی کند و به شایعات پایان دهد.

  

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه