صورت شما نشانه شخصیت شما است. از قدیم تا به امروز، به خصوص زنان، بیشتر وقت خود را صرف زیبایی پوست صورت خود می‌کرده‌اند. زمانی که صحبت از زیبایی می‌شود، مهم نیست چقدر زیبا یا چقدر جذاب هستید، اگر صورتتان پر از جوش باشد، نامرتب به نظر می‌رسید و به تبع اعتماد به نفس‌تان کاهش می‌یابد. اگر چه نمی‌توان مانع آن شد اما راههایی وجود دارد که به شما در این راه کمک می‌کند. پوست‌تان را مدام تمیز کنید. برای تمیز کردن صورت، آب به تنهایی کافی نیست. صورتتان را هر روز با صابون یا هر نوع پاک کننده صورت دیگ ...

چگونه از شر جوش‌های صورت رهایی یابیم؟

 

1-Joshe[wWw.kamyab.ir]

صورت شما نشانه شخصیت شما است. از قدیم تا به امروز، به خصوص زنان، بیشتر وقت خود را صرف زیبایی پوست صورت خود می‌کرده‌اند. زمانی که صحبت از زیبایی می‌شود، مهم نیست چقدر زیبا یا چقدر جذاب هستید، اگر صورتتان پر از جوش باشد، نامرتب به نظر می‌رسید و به تبع اعتماد به نفس‌تان کاهش می‌یابد. اگر چه نمی‌توان مانع آن شد اما راههایی وجود دارد که به شما در این راه کمک می‌کند.

پوست‌تان را مدام تمیز کنید

برای تمیز کردن صورت، آب به تنهایی کافی نیست. صورتتان را هر روز با صابون یا هر نوع پاک کننده صورت دیگر با آب گرم، سپس با آب سرد بشویید. این روش منفذهای پوستتان را باز و در نتیجه از جوش جلوگیری می‌کند.

از تمیز کردن بیش از حد بپرهیزید

هیچ وقت نباید در کاری زیاده‌روی کرد. تمیز کردن صورت بیش از حد نتیجه منفی می‌دهد و رطوب پوست شما را از بین می‌برد، در نتیجه موجب چین و چروک زودرس و تولید سلول‌های مرده می‌شود.

زیاد آرایش نکنید

امروزه مردم بسیاری از مشکلات پوستی رنج می‌برند که یکی از رایج‌ترین آنها جوش است. اگر شما پوستی حساس دارید و می‌خواهید از شر جوش‌های صورت خلاص شوید، باید از آرایش مدام خودداری کنید. محصولات آرایشی اغلب شامل مواد شیمیاییی مضر هستند که به پوست آسیب می‌رساند.

از استرس دوری کنید

جوش‌ها معمولا نتیجه اختلالات هورمونی است که بیشتر اوقات به دلیل استرس به وجود می‌آیند. سعی کنید از استرس دوری کنید تا پوستی درخشان داشته باشید.

از درمان‌های طبیعی استفاده کنید

طبیعت همیشه بهترین نوع درمان برای پوست است. بنابراین هر زمان که از مشکلات پوستی رنج می‌برید، به جای استفاده از درمان‌های شمیایی، به دنبال درمان‌های طبیعی باشید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه