لامپ هوشمند فلاکسو هنگامی که به طور کامل روشن شده است، خروجی نور 2800 لومن را ارائه می کند و ال‌ای‌دی های قرمز، سبز و آبی امکان ایجاد نورهای رنگی روی سقف را فراهم می کنند. لامپ هوشمند فلاکسو (FLUXO) یک لامپ آویز پیشرفته و نوآورانه است که از ابعادی برابر با ارتفاع 74 میلیمتر و قطر 300 میلیمتر بهره می برد و یه یک کابل یکپارچه شده با طول قابل تنظیم از 21 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر مجهز شده است. این لامپ آویز هوشمند از طراحی زیبا و ساده ای سود می برد و بدنه گرد آن اجازه می دهد تا با دکورهای داخلی ...

نقاشی نور با لامپ هوشمند «فلاکسو»لامپ هوشمند فلاکسو هنگامی که به طور کامل روشن شده است، خروجی نور 2800 لومن را ارائه می کند و ال‌ای‌دی های قرمز، سبز و آبی امکان ایجاد نورهای رنگی روی سقف را فراهم می کنند.

لامپ هوشمند فلاکسو (FLUXO) یک لامپ آویز پیشرفته و نوآورانه است که از ابعادی برابر با ارتفاع 74 میلیمتر و قطر 300 میلیمتر بهره می برد و یه یک کابل یکپارچه شده با طول قابل تنظیم از 21 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر مجهز شده است. این لامپ آویز هوشمند از طراحی زیبا و ساده ای سود می برد و بدنه گرد آن اجازه می دهد تا با دکورهای داخلی مختلف ترکیب شود.

 

اخبار,اخبار تکنووژی,لامپ هوشمند فلاکسو

 
هیت سینک لامپ آویز هوشمند فلاکسو از آلومینیوم آنودایز ساخته شده و چراغ های ال‌ای‌دی (LED) آن در پس یک منتشرکننده ضد بازتابش بادوام به منظور افزوش دوام و بهبود زیبایی شناسی قرار گرفته اند.

 

اخبار,اخبار تکنووژی,لامپ هوشمند فلاکسو

 

لامپ هوشمند فلاکسو هنگامی که به طور کامل روشن شده است، خروجی نور 2800 لومن را ارائه می کند و ال‌ای‌دی های قرمز، سبز و آبی امکان ایجاد نورهای رنگی روی سقف را فراهم می کنند. چراغ های ال‌ای‌دی باکیفیت این محصول از طول عمری تا 60 هزار ساعت برخوردار هستند.

 

اخبار,اخبار تکنووژی,لامپ هوشمند فلاکسو

 
با استفاده از فناوری بلوتوث، فلاکسو می تواند به صورت بی سیم با گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کرده و از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی می توان از راه دور آن را کنترل کرد. به عنوان یک چراغ هوشمند، فلاکسو نورهای مورد علاقه کاربر در دوره های زمانی مختلف را فرا گرفته و بر همین اساس می تواند نور دلخواه وی را پیش بینی کند. فلاکسو به حسگر شناسایی حضور مجهز است و به صورت اتوماتیک می تواند هنگام ورود فردی به اتاق روشن شود. با خروج وی، این چراغ نیز برای صرفه جویی در مصرف انرژی خاموش می شود.

 

اخبار,اخبار تکنووژی,لامپ هوشمند فلاکسو

 

اخبار,اخبار تکنووژی,لامپ هوشمند فلاکسو

 

تیم فلاکسو کمپینی را برای تامین مالی پروژه خود در وب سایت کیک استارتر راه اندازی کرده اند و این چراغ هوشمند به قیمت 339 یورو پیش فروش شده است. عرضه فلاکسو از آگوست 2016 برنامه ریزی شده است.
اخبار علمی- عصرایران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه