نرم افزار هلومحصول گروه شرکتهای طرفه نگار، اولین و پر کاربرترین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز در ایران میباشد. نرم افزار حسابداری هلودارای نسخه های متنوع برای 200 شغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی می باشد. نرم افزار حسابداری هلواز جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های مالی و حسابداری به شمار می آید، بطوری کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. نرم افزار حسابداری هلو در نسخه ...

نرم افزار حسابداری هلونرم افزار حسابداری هلو,خدمات پشتیبانی نرم افزار هلو,انتخاب نرم افزار حسابداری

 

نرم افزار هلومحصول گروه شرکتهای طرفه نگار، اولین و پر کاربرترین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز در ایران میباشد.نرم افزار حسابداری هلودارای نسخه های متنوع برای 200 شغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی می باشد.

نرم افزار حسابداری هلواز جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های مالی و حسابداری به شمار می آید، بطوری کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. نرم افزار حسابداری هلو در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد.

 

نرم افزار حسابداری هلورا میتوان از پر کاربرترین نرم افزار های مالی و حسابداری کشور ذکر کرد. در این بازار رقابتی وقتی یک نرم افزار بتواند بیش از پانصد هزار نفر استفاده کنندگان نرم افزار های مالی را به خود اختصاص دهد جای تامل است که حتما مزیت رقابتی حائز اهمیتی باید در نوع برنامه نویسی یا خدمات پس از فروش این نرم افزار حسابداری باشد که توجه شما را به مهمترین بخش نرم افزار حسابداری هلو یعنی خدمات پس از فروش آن جلب مینمایم: پکیج خدمات پشتیبانی نرم افزار هلو را می توان یکی از قویترین سیستمهای پشتیبانی نرم افزار های متداول در بازار دانست که از یکسال پشتیبانی رایگان شامل دو جلسه آموزش، کتاب و سی دی آموزشی مصور، راهنمای نصب گام به گام، پاسخگویی به سئوالات تا ساعت ده شب، کلوپ مشتریان با قابلیت ارسال و دریافت فایلهای به روز رسانی و رفع خطاهای احتمالی، ارسال کارشناسان مجرب سخت افزاری و نرم افزاری در محل مشتری، اتصال به سیستم مشتری از طریق اینترنت توسط کارشناسان برای ارائه هر چه سریعتر خدمات، امکان اضافه نمودن کیتهای مشاغل جهت سهولت در کار و همسان سازی با شغل مورد نظر مشتری و شبکه گسترده نمایندگی ها در سطح کشور می باشد.


مشاورین ما همه روزه آمـاده ارائه راهنم��یی در زمینـه
انتخاب نرم افزار حسابداری متناسب با شغل شما هستند.
تلفن: 5-88911674-021

ورود به سایت نمایندگی


چرا نرم افزار حسابداری هلو را هلو نامیدند؟

اولین و بزرگترین گام در جایگزینی حسابداری دستی با سیستمهای مکانیزه سهلولت این انتقال است. چرا که اگر این انتقال به سادگی انجام نمی شد، کمتر کاربری میتوانست خود را با پیشرفت علمی در عرصه حسابداری همسو کند. سادگی صفحه کاربری مانند تعریف کالا، طرف حساب، حسابهای ریالی و ارزی، حساب مشتریان و طرف حسابهای تجاری و غیر تجاری، چکهای دریافتی و پرداختی و انتقال مانده آنها در قالب اطلاعات اول دوره و در نهایت شفاف سازی سرمایه اول دوره، بزرگترین و حساس ترین بخش این جایگزینی اطلاعات از سیستمهای سنتی به مکانیزه است که در نرم افزار هلو میتوان این سادگی و روانی کار را در بخش اطلاعات اول دوره مشاهده و تراکنش های مالی طی دوره مانند خرید و فروش، هزینه و درآمد و دریافت گزارشهای متنوع از بخش حسابداری و انبار را با انتخاب گزینه انتهای عملیات اول دوره و ورود به بخش دوم یعنی عملیات طی دوره آغاز نمود. سادگی کاربری همراه با رعایت استاندارد های حسابداری و در نهایت صحت ثبتهای مالی و گزارشات مربوطه از مزایای این نرم افزار حسابداری هلو است. زمانی که شما به طور مثال یک فاکتور خرید را ثبت می نمایید در همان لحظه چند رخداد مالی از جمله صدور سند خرید، صدور سند خزانه، عملیات انبار و کاردکس کالا، ساخت گزارشات و ... همزمان اتفاق می افتد که در سیستم سنتی برای هر کدام می بایست بطور مجزا کاری انجام داد و دفاتر قطوری برای همین منظور نگهداری و تحریر می شدند.

 

نرم افزار هلو,نرم افزار حسابداری,نرم افزار حسابداری هلو

 نرم افزار حسابداری هلو را میتوان از پر کاربرترین نرم افزار های مالی و حسابداری کشور ذکر کرد


صاحبان مشاغل به راحتی می توانند از نرم افزار حسابداریمتناسب با شغل خودشان استفاده نمایند و مدیریت مالی کسب و کار خود را در دست بگیرند اما گاهی اوقات به دلیل عدم آگاهی صاحبان مشاغل از حسابداری، نرم افزارهای مالی میبایست به سوی هوشمند سازی هدایت شود تا به سادگی صاحبان مشاغل بتوانند با استفاده از بخش اتوماتیک آن، حسابداری خود را مدیریت یا از عملکرد حسابداران خود نیز آگاهی داشته باشند.

غیر از تمام نکات مثبتی که نرم افزار حسابداری هلو دارد، شاید مهمترین عاملی که باعث شده استفاده از این نرم افزار حسابداری به این حد در کشور زیاد شود، زبان آسان این نرم افزار است، بطوریکه "هلو" توانسته است نظر خیلی از افرادی که هیچ تحصیلاتی در خصوص حسابداری ندارند را هم به خودش جلب کند و علاوه بر آن با محصولات پیشرفته اش به نرم افزاری محبوب برای جامعه حسابداری هم تبدیل شود.

 

دانلود لیست قیمت و امکانات نرم افزار حسابداری هلو

 لیست قیمت سیستم های مکانیزه فروش

تلفن مرکز فروش نرم افزار حسابداری هلو 88911674-88911675

ورود به سایت نمایندگی

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه