تا پایان سال میلادی اولین گوشی هوشمند اچ پی بنام Elite x3 راهی بازار می‌شود. به گزارش خبرآنلاین، این گوشی مجهز به ویندوز 10 بانام Falcon لورفته که اچ پی به آن Elite x3می‌گوید چراکه به محصول 2012 اچ پی بنام Elite x2 که تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید(تصویر تبلت دوکاره را نشان می‌دهد که گوشی از روی آن ساخته شده)، برمی‌گردد و درواقع نسل جدید آن محصول هیبریدی است. گفته می‌شود نام این محصول برای اولین بار در بنچمارک GFXBench در دسامبر 2015 دیده شد که ظاهراً مجهز به پردازنده اسنپ دراگون 820 بوده ...

مشخصات اولین گوشی هوشمند اچ پی مجهز به ویندوز 10 را بخوانیداخبار تکنولوژی,خبر های تکنولوژی,گوشی هوشمند

تا پایان سال میلادی اولین گوشی هوشمند اچ پی بنام Elite x3 راهی بازار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، این گوشی مجهز به ویندوز 10 بانام Falcon لورفته که اچ پی به آن  Elite x3می‌گوید چراکه به محصول 2012 اچ پی بنام Elite x2 که تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید(تصویر تبلت دوکاره را نشان می‌دهد که گوشی از روی آن ساخته شده)، برمی‌گردد و درواقع نسل جدید آن محصول هیبریدی است.

گفته می‌شود نام این محصول برای اولین بار در بنچمارک GFXBench در دسامبر 2015 دیده شد که ظاهراً مجهز به پردازنده اسنپ دراگون 820 بوده و نمایشگر 5.8 اینچی با رزولوشن 2560 در 1440 پیکسل دارد و این صفحه برای دیدن ویندوز روی گوشی بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

البته در بنچمارک تنها 1 گیگ رم دیده می‌شود که قطعاً اشتباه است و میزان رم باید خیلی بیشتر باشد تا با حافظه داخلی 64 گیگ و پردازنده 820 سازگاری داشته باشد.

دو دوربین 20 و 12 مگاپیکسلی آن را پشتیبانی می‌کند. ایوان بلاس لودهنده معروف از قرار گرفتن اسپیکرها در گوشی دچار شگفتی شده و طراحی آن را جالب فرض کرده که ممکن است د�� کنفرانس جهانی موبایل به‌صورت الگوی اولیه در بارسلونا رونمایی شود.

 

اخبار تکنولوژی,خبر های تکنولوژی,گوشی هوشمند


اخبار تکنولوژی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه