یک موسسه که در حوزه تحقیقات بازار فعالیت می‌کند لیست ۱۲ تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند را منتشر کرده و نکته جالب توجه آن است که مایکروسافت و سونی جایی در این لیست ندارند. در سه ماهه آغازین سال، فروش مایکروسافت با روندی کاهشی به حدود ۲٫۳ میلیون دستگاه گوشی رسید. فروش سونی هم در این بازه زمانی ۳٫۴ میلیون دستگاه بود. اگر مایکروسافت با همین نرخ فروش به کار خود ادامه دهد احتمالا تعداد گوشی‌های فروش رفته‌اش تا پایان سال ۲۰۱۶ زیر ۱۵ میلیون دستگاه خواهد بود. براساس این تحلیل حدود ۷ شرکت از ۱۲ شرک ...

مایکروسافت و سونی در بین ۱۲ شرکت برتر تولیدکننده گوشی‌ نیستنداخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,گوشی‌

یک موسسه که در حوزه تحقیقات بازار فعالیت می‌کند لیست ۱۲ تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند را منتشر کرده و نکته جالب توجه آن است که مایکروسافت و سونی جایی در این لیست ندارند.

در سه ماهه آغازین سال، فروش مایکروسافت با روندی کاهشی به حدود ۲٫۳ میلیون دستگاه گوشی رسید. فروش سونی هم در این بازه زمانی ۳٫۴ میلیون دستگاه بود. اگر مایکروسافت با همین نرخ فروش به کار خود ادامه دهد احتمالا تعداد گوشی‌های فروش رفته‌اش تا پایان سال ۲۰۱۶ زیر ۱۵ میلیون دستگاه خواهد بود.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,گوشی‌

 

براساس این تحلیل حدود ۷ شرکت از ۱۲ شرکت برتر نزدیک به ۶ درصد افزایش فروش خواهند داشت و ۵ شرکت باقی مانده احتمالا حدود ۲۹ درصد رشد را گزارش خواهند کرد.

شرکت سامسونگ در سه ماهه اول سال بزرگترین فروشنده گوشی‌های هوشمند بوده و توانسته نزدیک به ۸۱٫۵ میلیون دستگاه را به فروش برساند. اپل با فروش ۵۱٫۶ میلیون آیفون در مقام بعدی قرار گرفته. هوآوی، اوپو و شیائومی به ترتیب رتبه‌های بعدی را در اختیار گرفته‌اند. جالب است بدانید در بین این ۱۲ فروشنده برتر گوشی‌های هوشمند ۸ شرکت چینی وجود دارند.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه