متولدین ماه فروردین. امروز آنقدر هوای بیرون به دلتان نشسته است که دوست دارید تمام روز خود را در بیرون از خانه بگذرانید. شاید یک قدم زدن در پارک هم حالتان را سر جایش آورد. در حال حاضر شما باید تمام تمرکز خود را بر یک موضوع جدی که در زندگی تان اتفاق افتاده بگذارید. پس بهتر است انرژی تان را ذخیره کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. از آنجا که زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست پس بر این کار پافشاری نکنید، تنها سعی کنید آرامش و تمرکز لازم را به دست آورید. از هوای آزاد و تازه بهاری لذت ببرید ...

omenمتولدین ماه فروردین

امروز آنقدر هوای بیرون به دلتان نشسته است که دوست دارید تمام روز خود را در بیرون از خانه بگذرانید. شاید یک قدم زدن در پارک هم حالتان را سر جایش آورد. در حال حاضر شما باید تمام تمرکز خود را بر یک موضوع جدی که در زندگی تان اتفاق افتاده بگذارید. پس بهتر است انرژی تان را ذخیره کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. از آنجا که زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست پس بر این کار پافشاری نکنید، تنها سعی کنید آرامش و تمرکز لازم را به دست آورید. از هوای آزاد و تازه بهاری لذت ببرید.

متولدین ماه اردیبهشت

آنچه امروز ذهن شما را درگیر خود کرده است، مسائل مالی است. شاید فکر کنید که این موضوع آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، مهم نیست اما بهتر است واقع بین باشید و مسائل مالی را در اولویت زندگی تان قرار دهید. آینده غیر قابل پیش بینی است، پس بهتر است به فکر پس اندازی برای خود باشید. اما در نهایت نگرانی به دل راه ندهید زیرا این شرایط موقتی است و شما در طول یک تا دو هفته آینده دوباره به روال زندگی خود و آرامش باز خواهید گشت. گفتگو و به اشتراک گذاشتن افکارتان با یک دوست می تواند بر تغییر روحیه تان موثر باشد.

متولدین ماه خرداد

هنگامیکه که صبح از خواب بیدار می شوید و خودتان را در آینه می بینید، از دیدن ظاهرتان وحشت زده می شوید. احساس می کنید کمی ناراحت و کسل هستید و کارهای اخیری که بر سرتان ریخته، شما را خسته کرده است. اما این موضوع را خیلی بزرگ نکنید. قرار نیست زندگی همیشه یک جور و بر وفق مراد شما باشد. تمام چیزی که در حال حاضر بدان احتیاج دارید این است که  سعی کنید کمی به خودتان استراحت بدهید. به عشق تان زنگی بزنید و با او در مکانی آرام قرار بگذارید.

متولدین ماه تیر

شما فرد خلاقی هستید اما امروز خلاقیت خودتان را از دست داده اید و از این که نمی توانید کار نیمه تمام خود را پیش ببرید و به اتمام برسانید، عصبی و نگران هستید. بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و این کار را به طور موقت کنار بگذارید و کار دیگری را خیلی احتیاج به خلاقیت و تمرکز ندارد، آغاز کنید. فقط یادتان نرود که به خودتان هر از چند گاهی استراحت بدهید. یک پیاده روی در هوای آزاد بهاری می تواند حال شما را سر جایش آورد. پس تنبلی را کنار گذاشته و به بیرون از خانه سری بزنید.

متولدین ماه مرداد

امروز ذوق و شوق آن را دارید که در بیرون از خانه بچرخید و از هوای بهاری استفاده کنید. در چنین روزی ارتباط شما نیز افزایش می یابد و افراد مختلفی را ملاقات می کنید. حتی ممکن است مجبور شوید که ساعات زیادی را پای تلفن بگذرانید. در هر صورت روز پر مشغله اما خوشی در انتظارتان است. اگر در ارتباط با شریک زندگی تان صداقت ندارید، بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دلخوری ها را همین حالا کنار بگذارید و با گفتگو به مشکلات خود پاسخ دهید.

متولدین ماه شهریور

به زودی به یک مراسمی که مدت هاست انتظار آن را می کشیدید، دعوت می شوید و با افراد مهمی در ارتباط خواهید بود.. در این حین حتی ممکن است پیشنهادهای خوب کاری به شما شود. سعی کنید از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده کنید. به دنبال انجام کاری هستید اما احساس می کنید که فردی مدام سنگ جلوی پایتان می اندازد و مانع پیشرفتان می شود. اگر زرنگ باشید، برای رهایی از این مسیر حتما راهی پیدا خواهید کرد. فقط باید قبل از هر کاری به خوبی فکر و برنامه ریزی کنید.

متولدین ماه مهر

بالاخره فرصت این را پیدا می کنید که به شهر یا کشوری که همیشه آرزوی آن را داشتید، سفر کنید. این سفر شاید یک سفر کاری باشد اما در هر صورت به شما حسابی خوش خواهد گذشت و برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود. فقط ممکن است در برنامه ریزی هایتان کمی اختلال افتد. به عنوان مثال پرواز تاخیر داشته باشد یا نتوانید هتل دلخواهتان را پیدا کنید یا حتی مشکلاتی در خانه ذهن شما را به خود درگیر کند. اما نگران نباشید زیرا برای تک تک آنها راه حلی پیدا خواهید کرد. کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید.

متولدین ماه آبان

امروز به یک میهمانی دعوت می شوید. در این مهمانی افرادی هستند که با صحبت های خود توجه شما را به خود جلب می کنند. حتی ممکن است از آنها چیزهای زیادی بیاموزید. اگر دوست دارید ارتباط خود را با آنها ادامه دهید، خجالت را کنار بگذارید و شماره تلفن هایتان را رد و بدل کنید. این ارتباط می تواند درهای جدیدی را در زندگی شما بگشاید. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه عاطفی، خجالت را کار بگذارید و احساسات و افکار خود را بیان کنید تا نیمه گمشده شما پیدا شود.

متولدین ماه آذر

امروز دلتان برای یک رابطه عاشقانه پر می زند. اگر متاهل هستید و از شریک زندگی خود درخواست کردید که با شما همراه شود اما با جواب منفی مواجه شدید، ناراحت و عصبی نشوید. پیش داوری نکنید که او به شما اهمیتی نمی دهد. جواب منفی او می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. بهتر است حرف های او را قبول و این کار را به روزهای دیگر موکول کنید. به جای آن با یکی از دوستانتان قرار بگذارید و سرتان را گرم کنید تا فکرهای بی ربط به سراغ تان نیاید. به زودی شرایط دلخواهتان فراهم خواهد شد.

متولدین ماه دی

زیاده روی در روزهای گذشته باعث شده که کمی احساس درد کنید. شما باید به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید، چیزی که اخیرا از آن غافل بوده اید. اگر نمی خواهید این دردها بار دیگر به سراغ تان آیند، هر چه سریع تر شیوه زندگی سالم تری را در پیش بگیرید. امروز یکی از همکاران یا دوستان تان با حرف هایش شما را غافلگیر خواهد کرد. اما بهتر است قبل از هر عکس العملی خوب فکر کنید تا مبادا پشیمانی به سراغ تان آید و تمام خوشی هایتان را از شنیدن این خبر نابود کند.

متولدین ماه بهمن

دلتان می خواهد امروزتان را با عشق تان بگذرانید اما ممکن است در این کار موفق نشوید. ممکن است دوست تان سرش شلوغ باشد طوری که حتی نتواند به تلفن های شما پاسخ دهد. خودتان را کنترل کنید و عصبانی نشوید. اگر کمی صبر کنید، شرایط دلخواه شما فراهم می شود اما با کم طاقتی فقط اوضاع را بدتر خواهید کرد. اگر دیدارتان در چنین روزی میسر نشد، برای روزهای بعدی برنامه ریزی کنید. همیشه یادتان باشد که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

متولدین ماه اسفند

یکی از اعضای خانواده امروز نزد شما می آید و با حرف هایش شما را گیج می کند، آنقدر که نمی توانید پاسخ درستی به او دهید. سعی کنید از تجزیه و تحلیل بیش از اندازه خودداری کنید زیرا تنها شرایط را پیچیده تر می کند. بهترین راه این است که هر آنچه در همان لحظه به ذهن تان می رسد را بیان کنید. البته در نهایت خواهید فهمید که مشکل او آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید حاد نبوده است و در نهایت ختم به خیر می شود. به زودی دوستی با شما تماس می گیرد و خبر خوشی را به شما می دهد که در ارتباط با روابط عاطفی تان خواهد بود.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه