متولدین ماه فروردین. امروز احساس تنبلی می کنید، ولی قبل از آن که خیلی دیر شود می توانید دست به کار شده و خودتان را از عواقب آن نجات دهید، البته حتی اگر کارهایتان را انجام ندهید هم به مشکل خاصی برنخواهید خورد. شما معمولا از زیر پا گذاشتن حد و حدودتان جان سالم به در می برید، ولی امروز حرف هایتان حتی بیشتر از آنچه خودتان انتظار دارید می توانند اثرگذار باشند. در هر صورت این را یادتان باشد که نمی توانید برای مدتی طولانی از حقیقت فرار کنید، پس بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید. در رابطه ...

omenمتولدین ماه فروردین

امروز احساس تنبلی می کنید، ولی قبل از آن که خیلی دیر شود می توانید دست به کار شده و خودتان را از عواقب آن نجات دهید، البته حتی اگر کارهایتان را انجام ندهید هم به مشکل خاصی برنخواهید خورد. شما معمولا از زیر پا گذاشتن حد و حدودتان جان سالم به در می برید، ولی امروز حرف هایتان حتی بیشتر از آنچه خودتان انتظار دارید می توانند اثرگذار باشند. در هر صورت این را یادتان باشد که نمی توانید برای مدتی طولانی از حقیقت فرار کنید، پس بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید. در رابطه شما تغییراتی دارد ایجاد می شود و از این که تمام حقایق مربوط به احساسات طرف مقابلتان را بدانید مطمئن نیستید. اگر چیزی نگرانتان کرده است موضوع را با عشقتان در میان بگذارید.

متولدین ماه اردیبهشت

خوشبختانه شما می توانید روی موقعیت پیچیده ای که در آن قرار گرفته اید تنها با ایجاد چند تغییر جزئی اثراتی مثبت بگذارید. هیچ لزومی ندارد تظاهر به این کنید که شما استاد پرداختن به نکات ریز و پچیده هستید. کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید و به اصل ماجرا پرداخته و بگذارید بقیه مسائل خودشان به موقع حل شوند. با وجود این که امروز بر خلاف همیشه خیلی شور و هیجانی در وجود خود احساس نمی کنید، دیگران چندان متوجه این حالت شما نخواهند شد. خودتان هم به هیچ عنوان دوست ندارید آنها متوجه حال فعلیتان شوند و اعتماد به نفستان را زیر سوال ببرند. با این حال اطرافیانتان در هر شرایطی در کنار شما خواهند بود و بیان کردن احساسات و افکارتان به شما این اجازه را خواهد داد که احساس امنیت کنید.

متولدین ماه خرداد

شما گاهی دوست دارید هر چیزی که به ذهنتان بیاید را به زبان بیاورید. با این حال در حال حاضر جزئی ترین نظراتی که ابراز می کنید هم می توانند باعث اختلاف شده و بحث و درگیری ایجاد کنند. انگار هر حرفی که به زبان می آورید اشتباه برداشت می شود. به جای تلاش برای این که ثابت کنید دیگران در اشتباه هستند سعی کنید با آنها همکاری کنید. اگر می خواهید سریع پیش بروید به تنهایی راه بروید، ولی اگر می خواهید مسیری طولانی را طی کنید با دیگران همراه شوید. شما برای این که اقدامی کنید نیاز دارید که از حقیقت آگاه باشید ولی امروز پی بردن به واقعیت ها به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و این موضوع باعث شده است که احساس امنیت نکنید.

متولدین ماه تیر

امروز به دنبال مشکلات تازه نمی گردید و دلتان می خواهد سر بی دردسری داشته باشید، ولی درست زمانی که فکرش را هم نمی کنید ممکن است مشکلی برایتان پیش بیاید و دلیل آن هم این است که حاضر نیستید هیچ تغییری را بپذیرید. خوشبختانه شما خیلی سریع می توانید موقعیت های سخت و پیچیده را درک کرده و روش مواجه شدن با آنها را پیدا کنید و این ویژگی شما مورد تحسین دوستان و اطرافیانتان نیز هست. کنترل امور را در دست بگیرید، ولی دلیلی ندارد بیش از اندازه شلوغش کنید و وسواس به خرج دهید. شما فکر می کنید که نیازی به توضیح واضحات نیست و همین مسئله باعث می شود که در رابطه عاطفیتان سوءتفاهم هایی ایجاد شده و یا منظورتان به درستی درک نشود.

متولدین ماه مرداد

امروز بین افکار منطقی و احساسات ملایم خود گرفتار شده اید. ولی به احتمال زیاد احساسات خود را کنار می گذارید، چرا که فکر می کنید نقشه های منطقی نسبت به غریزه های غیر معقولتان اولویت بیشتری دارند. با این حال گذشتن از احساستان برای شما چندان ساده نخواهد بود. بهترین راه حل این است که بین قلب و عقلتان تعادل ایجاد کنید. بهتر است در کار دیگران دخالت نکنید و سرتان به کار خودتان باشد و سکاندار زندگی خودتان باشید. مسائل زیادی در زمینه روابط عاطفیتان وجود دارند که باید مورد رسیدگی شما قرار بگیرند، پس کاری به کار دیگران نداشته باشید و تا فرصت هست با شریک زندگیتان به صحبت در رابطه با این مسائل بپردازید.

متولدین ماه شهریور

امروز هر چقدر هم که فکر کنید باهوش و نابغه هستید نمی توانید مانعی که سر راهتان قرار گرفته است را دور بزنید و باید با آن مواجه شده و راه حلی مناسب برای مقابله با آن پیدا کنید. هیچ راه فراری وجود ندارد و یا باید این مانع را از سر راه بردارید، یا راه های دیگری را که وجود دارند مورد بررسی قرار داده و مسیرتان را تغییر دهید. وقتی برای این دست و آن دست کردن باقی نمانده است، به ذهنتان سر و سامانی بدهید و تا فرصت دارید دست به کار شوید. به خودتان اجازه بدهید که به جای محدود کردن افکارتان به وظایف روزمره، در عالم رویا فرو رفته و به چیزهای خوب فکر کنید. قدرت تخیل شما در حال حاضر بهترین داراییتان است، از استفاده از این قدرت خود نترسید.

متولدین ماه مهر

احساس می کنید بین شما و اعضای خانواده و نزدیکانتان فاصله افتاده است و این احساس باعث می شود نتوانید از هیچ کاری لذت ببرید و یا ذهنتان را روی هیچ کاری متمرکز کنید. اجازه ندهید این احساس شما را از آنها دورتر کند و سعی کنید از روز تعطیلتان استفاده کرده و به دیدن آنها بروید و یا آنها را برای یک مهمانی خودمانی به منزلتان دعوت کنید. امروز ایجاد تعادل در روابطتان همچون معمایی پیچیده است. دلتان می خواهد حد و حدود را در رابطه هایتان مشخص کنید، ولی پیروی کردن از این قانون ها در حال حاضر برای خودتان نیز کار ساده ای نخواهد بود. البته وضعیت به آن بغرنجی که خودتان فکر می کنید هم نیست، پس آرام باشید و صبر کنید تا سر حوصله راه حل مناسبی برای این معضل پیدا کنید.

متولدین ماه آبان

امروز دست به کار شدن و تصمیم گیری کردن برای شما بسیار ساده تر از این است که بخواهید هفته ها و ماه ها برای سبک و سنگین کردن شرایط وقت بگذارید. به جای این که عقب نشینی کرده و برای برداشتن قدم بعدیتان اوضاع را تجزیه و تحلیل کنید، بر اساس آنچه در لحظه به نظرتان درست می آید پیش بروید. شما معمولا از آن آدم هایی هستید که همه جوانب را در نظر می گیرند، ولی در حال حاضر دوست دارید بر اساس حس درونیتان پیش بروید و بی شک می توانید موفق باشید. امروز کارهایی ناگهانی پیش می آیند که نمی گذارند بتوانید به برنامه هایی که برای خودتان داشته اید رسیدگی کنید، با این حال مثبت نگری امروز شما کمک خواهد کرد که بتوانید از پس این مشکلات بربیایید.

متولدین ماه آذر

امروز آنقدر روی ایده ها و نظرات خودتان پافشاری می کنید که ممکن است اطرافیان خود را عصبانی کنید. شما معمولا برای این که احساس خود را با دیگران در میان بگذارید کاملا آماده اید، زیرا معتقدید همیشه گفتن حقیقت ساده تر و بهتر است. با این حال امروز در رابطه با مسائل عاطفی کمی تودار هستید و تمایل به مخفی کردن احساستان دارید. اشکالی ندارد اگر گاهی این طور رفتار کنید، ولی یادتان باشد در هر حالتی به نظرات و احساسات دیگران احترام بگذارید. امروز در زمینه روابط عاطفی می تواند برای شما روزی جادویی باشد. از قدرتی که در اختیار دارید استفاده کنید و سحر و جادوهای خود را به کار انداخته و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید.

متولدین ماه دی

امروز قادر نخواهید بود از زیر بار سنگین مسئولیت هایی که به عهده تان گذاشته شده اند فرار کنید. شاید حتی روبه رو شدن با این همه چالشی که در پیش رویتان قرار گرفته اند باعث سردرگمی و آشفتگی شما شوند. کافی است قانون بازی را بپذیرید و محدودیت هایتان را قبول کنید و مسئولیتی بیش از حد توانتان بپذیرید. تقاضای کمک در زمانی که نیاز به یاری دیگران دارید نشان دهنده ذکاوت شماست. . فکر می کنید به زبان آوردن افکار و احساستان برایتان دردسر ساز خواهد بود. اشکالی ندارد اگر نخواهید حرف بزنید، به شرط آنکه در سکوتتان احساسات خود را سرکوب نکنید و به روح و روان خودتان ضربه نزنید.

متولدین ماه بهمن

امروز باید با مسائل و مشکلاتی که در خانه دارید مواجه شوید، ولی نباید اجازه دهید کسانی که خارج از خانه هستند از مشکلات و چالش هایی که پیش رو دارید باخبر شوند. با این که دلایل منطقی کافی برای حفظ اسرارتان دارید ممکن است وسوسه شوید اطلاعات شخصی خود را با یکی از نزدیکان و یا دوستانتان در میان بگذارید. ولی اگر حتما اصرار دارید که با کسی درد دل کنید فردی مورد اعتماد و آگاه را انتخاب کنید که بتواند به شما در حل مشکلتان کمک کند و باری از دوشتان بردارد. بعد از ظهرتان را با خواندن کتاب های مورد علاقه و خوردن خوراکی های مورد علاقه تان بگذرانید، در غیر این صورت غروب دلگیری در پیش خواهید داشت.

متولدین ماه اسفند

امروز شما سعی دارید نسبت به دوستی که به تازگی بین شما و او دلخوری به وجود آمده است، مهربان تر و آرام تر از همیشه رفتار کنید تا ناراحتی ایجاد شده بین شما برطرف شود. هفته گذشته برای شما هفته خوبی بوده است و به خوبی نیز به پایان خواهد رسید. اطرافیانتان توانایی ها و مهارت های شما را قبول دارند و عرصه لازم برای به کارگیری آنها به روش منحصر به فرد خودتان را در اختیارتان قرار خواهند داد. حتی اگر بعدازظهر کمی احساس کسالت و دلتنگی کردید هم سعی کنید با دوستان و نزدیکانتان دیدار کنید و در خانه تنها نمانید. بودن در کنار دیگران به شما احساس شادی و سرزندگی خواهد بخشید و انرژی لازم برای آغاز هفته ای تازه را به شما خواهد بخشید.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه