متولدین ماه فروردین. امروز ذهن تان حسابی درگیر است و به دنبال راه حلی برای خود می گردید. در همین حین حجم عظیمی از اطلاعاتی که می خواهید، به دست می آورید که برای ادامه مسیر و پیشرفت کارتان به کمک تان می آیند. اما سعی کنید که تعادل خود را برقرار سازید و از افراط دوری کنید. اگر بتوانید با برنامه ریزی پیش روید، همه چیز به صلاح تان خواهد بود. گذشته و اتفاقات تلخ را دور بریزید و تمرکز خود را بر حال و آینده قرار دهید تا بهترین اتفاق ها در زندگی برایتان رخ دهند. متولدین ماه اردیبهشت. موضوعی حواس ...

omenمتولدین ماه فروردین

امروز ذهن تان حسابی درگیر است و به دنبال راه حلی برای خود می گردید. در همین حین حجم عظیمی از اطلاعاتی که می خواهید، به دست می آورید که برای ادامه مسیر و پیشرفت کارتان به کمک تان می آیند. اما سعی کنید که تعادل خود را برقرار سازید و از افراط دوری کنید. اگر بتوانید با برنامه ریزی پیش روید، همه چیز به صلاح تان خواهد بود. گذشته و اتفاقات تلخ را دور بریزید و تمرکز خود را بر حال و آینده قرار دهید تا بهترین اتفاق ها در زندگی برایتان رخ دهند.

متولدین ماه اردیبهشت

موضوعی حواس شما را پرت کرده و موجب شده که از مسیری که در حال رفتن بوده اید، منحرف شوید. اخیرا کمی یک دنده شده اید و با خودتان کل کل دارید. اما یادتان نرود که اعتدال کلید موفقیت شماست. سعی کنید در مسیری که حرکت می کنید به خود و اطراف تان دقت بیشتری داشته باشید و از پیرامون تان درس بگیرید. اگر بتوانید از زاویه دید های گوناگون به موضوعات نگاه کنید، پیشرفت شما سریع تر خواهد بود. تجربیات گذشته تان نیز می توانند به کارتان آیند.

متولدین ماه خرداد

برایتان کمی سخت است که تمرکز کنید و فکر خود را متمرکز یک چیز سازید. ذهن شما به طور موقت تنبل شده و این موضوع شما را نگران کرده است. سعی کنید خودتان را از مشکلات و ناراحتی های اطراف تان دور نگه دارید و حواس تان را پرت پیرامون تان نکنید. اگر چیزی را متوجه نشدید، تظاهر به دانستن و فهمیدن نکنید که اشتباه است. در مورد هر آنچه برایتان عجیب است، سوال کنید و تا رسیدن به جواب از پا ننشینید. دوستی انتظار تماس شما را می کشد، هر چه سریع تر با او ارتباط برقرار کنید.

متولدین ماه تیر

آزادی یکی از مهمترین چیزهایی است که در زندگی باید به آن بها دهید. با محدود کردن خود به نتیجه دلخواه تان نخواهید رسید. گاهی باید پایتان را فراتر از مرزها بگذارید و ریسک کنید. حال که آمادگی لازم را دارید و دلتان می خواهد مستقل تر از قبل باشید، قدم اول را بردارید. اگر ذهن تان شما را به جاهای نا��شنایی که تا به حال تجربه نکرده اید برد، نگرانی و ترس به دلتان راه ندهید. شاید این راه همانی است که شما باید به سوی آن بروید. به زودی هم شما و هم اطرافیان تان از پیشرفت تان غافلگیر خواهند شد.

متولدین ماه مرداد

افرادی را که امروز ملاقات می کنید، به نظرتان کمی خودخواه و لجباز به نظر می رسند. اگر مراقب رفتارتان با آنها نباشید، ممکن است برایتان دردسر ساز شوند. سعی کنید کمی انعطاف پذیری خود را بالا ببرید و درهای مهربانی را بگشایید و نسبت به ایده های اطرافیان تان خوش بین تر باشید. فکر نکنید که همیشه دیگران باید با شما هم عقیده باشند. گاهی اختلاف نظرها هم می تواند موجب پیشرفت شوند. سعی کنید از این فرصت ها برای گرفتن ایده های جدید استفاده کنید.

متولدین ماه شهریور

امروز در حالی که در خیابان راه می روید، غریبه ای نظر شما را به خود جلب می کند طوری که دوست دارید به سمت اش بروید و با او ارتباط برقرار کنید. شاید که او بتواند یک شریک کاری یا حتی یکی از بهترین دوستان تان شود. طبیعی است زیرا اخیرا به چیزهای نامتعارف و ناآشنا تمایل پیدا کرده اید و ذهن تان نسبت به قبل کمی دگرگون شده است. از این تغییر نگران نباشید و به راه خود ادامه دهید. اگر در طول مسیر چیزی برایتان مبهم است، سوال کنید.

متولدین ماه مهر

از شرکت در کارهایی که به آنها علاقه دارید، غافل نشوید. اگر به نقاشی علاقه دارید، در کلاس های آن ثبت نام کنید یا اگر عاشق ورزش هستید، به باشگاه بروید. پس از گذراندن تعطیلات امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست و شما شانس آن را دارید تا در هر بازی که شرکت می کنید، برنده باشید پس با اعتماد به نفس کافی در فعالیت های گروهی شرکت کنید و از توانایی های خود لذت ببرید. در چنین روزی شادی سهم شماست، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اخیرا فردی نظر شما را به خود جلب کرده است، از بیان احساسات تان نهراسید و قدم جلو بگذارید.

متولدین ماه آبان

شاید از بیان ایده ها و احساسات تان به دیگران هراس داشته باشید اما این را هم به یاد داشته باشید که تا خودتان را بیان نکنید، دیگران شما را آنطور که هستید، نخواهند دید یا حتی ممکن است در برخی مواقع دچار سوتفاهم شوند. حال زمان آن است که درونگرایی را به کناری بگذارید و برون گراتر شوید. امروز توسط فردی غافلگیر خواهید شد. برای قدردانی از او عکس العمل واقعی خود را نشان دهید. برای رسیدن به سوال هایی که در ذهن دارید، تنها عقل کافی نیست، به دلتان نیز اعتماد کنید.

متولدین ماه آذر

خودتان را آماده اتفاقات غیر منتظره کنید زیرا ممکن است همین طوری که در مسیر خود پیش می روید ناگهان از جاده منحرف شوید و چیزهای جدیدی را تجربه کنید. البته بهتر است مراقب پیچ های شدید جاده باشید. اگر احتیاط نکنید ممکن است به خود آسیب برسانید. اگر برای رسیدن به مقصدتان نگران هستید، باید بگوییم که در نهایت به آن می رسید فقط کافی است کمی صبر کنید. تا آن زمان از مناظر زیبای اطراف جاده لذت ببرید.

متولدین ماه دی

افکار شما بهم ریخته و تمرکز کافی را ندارید. این حالت طبیعی است. شما مدتی از کار خود دور بوده اید و در تعطیلات به سر می بردید. این حالت تا چند روز دیگر از بین خواهد رفت. در انتظار تغییرات بزرگ در زندگی تان باشید. به زودی تمام تلاش هایی که در چند وقت اخیر برای رسیدن به هدف هایتان کرده اید، نتیجه می دهد. حال شرایط روحی شما برای یک رابطه عاطفی مساعد است بنابراین زمان بیشتری را با شریک زندگی خود بگذرانید. به عنوان مثال برای یک دیدار عاشقانه برنامه ریزی کنید.

متولدین ماه بهمن

خبر تازه ای از یکی از مهمترین افراد زندگی تان خواهید شنید طوری که رابطه شما به بهترین شکل خود تغییر خواهد کرد. با این تغییر احساس می کنید که به خوبی و کاملا او را می شناسید و مرزهایی که بین خود با او ساخته بودید، از بین می رود. این رابطه ممکن است در مسائل مالی شما نیز تغییراتی ایجاد کند و وضع شما را بهتر از قبل سازد. موضوعات زیادی ذهن تان را درگیر کرده است اما امروز یکی از آنها  مهمتر از بقیه به نظر می رسد. این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. بهتر است درباره آن با اعضای خانواده خود صحبت کنید.

متولدین ماه اسفند

احساس می کنید که چیزی اطرافتان اشتباه است اما این احساس شما بی مورد است پس نگرانی به دل راه ندهید. شاید زمان آن است به زاویه دید خود کمی تغییر دهید. سعی کنید امروز نسبت به اتفاقات اطراف تان خوش بین تر باشید و با اعتماد به نفس کافی به هر آنچه در ذهن تان می گذرد جامع عمل بپوشانید. اگر هدف خاصی را دنبال می کنید، امروز منتظر اتفاقی باشید که شما را به هدف تان نزدیک تر می کند. بنابراین از همین حالا برای قدم های بعدی خود برنامه ریزی کنید.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه