عینک هوشمند مخصوص ورزشکاران عرضه شد

عینک هوشمند مخصوص ورزشکاران عرضه شدعینک, عینک هوشمند Recon Jet, عینک هوشمند

عینک هوشمند Recon Jet مخصوص ورزشکاران‎

 

عینک هوشمند مخصوص ورزشکاران عرضه شد
شرکت رکون اینسترومنت عینک هوشمند Recon Jet را برای ورزشکاران و به خصوص دوندگان و دوچرخه سواران روانه بازار کرده است.این عینک هوشمند مجهز به حسگرهایی است که می تواند تمامی داده های بیومتریک و اطلاعات مربوط به محیط اطراف را برای کاربران به نمایش درآورد.

 

عینک هوشمند Recon Jet,عیک هوشمند مخصوص ورزشکاران, عینک هوشمند

 عینک هوشمند Recon Jet را می توان به گوشی هوشمند متصل کنند‎

 

علاقمندان همچنین می توانند این عینک هوشمند (Recon Jet) را به گوشی هوشمندشان متصل کنند و از آن برای عکاسی و تهیه تصاویر ویدیویی، ارسال و دریافت اطلاعات متنوع، یافتن دوستان و اعضای خانواده در محیط های مختلف و ... استفاده کنند.

 

عینک مخصوص ورزشکاران, عینک هوشمند Recon Jet, ویژگیهای عینک هوشمند

عینک هوشمند Recon Jet به شتاب سنج، قطب نما، بلوتوث مجهز است‎

 

البته سازندگان این عینک می گویند در گام اول آن را برای ورزشکاران عرضه کرده اند و قصد دارند در آینده عینک یاد شده را به پلاتفورمی مستقل مبدل نمایند. شرکت سازنده Recon Jet پیش از این عینکی به نام رکون اسنو2 را برای علاقمندان به ورزش های زمستانی با امکاناتی مشابه روانه بازار کرده بود که برقراری تماس همراه را ممکن می کند.

 

Recon Jet از نمایشگر عریض با نسبت 16 به 9 هم برخوردار است که در برابر چشم سمت راست کاربر قرار می گیرد و برای مشاهده اطلاعات قابل استفاده است. این عینک هوشمند به شتاب سنج، ژیروسکوپ، قطب نما، جی پی اسف بلوتوث و وای – فای هم مجهز است.

منبع : farsnews.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه