خريد پنت‌هاوس با وام مسكن !!!

خرید پنت‌هاوس با وام مسکن !!!

Previous Next    Close
 خريد پنت‌هاوس با وام مسكن !!! - تصویر 1
یه هفته‌ای بود که هر روز نیازمندی‌های روزنامه همشهریُ می‌زدم زیر بغلم و راهی دفتر می‌شدم...

اول به محض اینکه فرصتی پیدا می‌کردم می‌شستم و از بین آپارتمان‌های 40 تا 60 متری، گزینه‌هایی رو که به پول ما می‌خورد – بدون در نظر گرفتن خیلی حساسیت‌های دیگه - پیدا می‌کردم و دورشون یه خط می‌کشیدم. بعد هم دونه دونه زنگ می زدم و آخر مکالمه به یه ضربدر بزرگ می‌رسیدم که به دست خودم روی آگهی اون آپارتمان کشیده می‌شد. آخر سر هم دو، سه تا گزینه بیشتر نمی‌موند که اون هم وقتی به شورا گذاشته می‌شد، نهایتاً یا به خاطر طبقه چهارم بودنش و یا به خاطر محله‌اش رد می‌شد.

از پیدا کردن خونه توی واحدهای 40، 50 متری که ناامید شدم زدم به رگ بی خیالی و حالا چند روزی می شه که توی ستون پنت هاوس‌ ها دنبال یه سوژه خوب واسه خنده می گردم. کلی هم از این کیس‌ها پیدا کردم اتفاقاً ...

یه پنت‌هاوس 540 متری با 400 متر تراس بود توی نیاوران که بدجوری چشممُ گرفت... توی تراسش آبشار و آلاچیق داشت و از امکاناتی چون باشگاه ورزشی، ماساژ و بیلیارد هم برخوردار بود!... همه اینا به کنار قیمتشُ بگید چند؟؟؟ مفت! متری 9 میلیون!!! به عبارتی می‌شد 6 میلیارد و 660 میلیون تومن!!!

وام ۲۳ میلیونی‌مون رو با چند میلیونی که از این‌ور و اون ور قرض کردیم رو که بدیم واسه پیش قسط، شاید با قسط‌های ماهیانه ۱ میلیون تومن تا آخرای عمرمون بتونیم بدهی‌مون رو تسویه کنیم.

فقط دیدیم یه کم دور می‌شه به محل کار، گفتیم نمی خوایم...

حالا زدم تو کار پنت‌هاوس‌های روف گاردن دار!!! تراس آخه دیگه خیلی خز شد!!! یکی توی زعفرانیه پیدا کردم، 470 متر پلان مدرن، 270 متر سالن یه دست و 250 متر روف گاردن داره. شیشه‌هاش کریستال المانین... کاشی‌های دست‌ساز و شیرآلات طلا!!! سنگ‌های کف خونه هم یونانیه... قیمتش هم که برای من خیلی مهم نیست...

مامان بزرگم می گه آدمایی که تو این خونه‌ها زندگی می کنن دلاشون از هم دوره... نمی دونم داره گولم می زنه که نرم اون دور دورا یا راست می‌گه!!! باید فکر کنم راجع بهش! دوراهیِ بدیه!!!

نویسنده : مارگو

мебель на заказ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه