بیوگرافی ، زندگینامه ی کامل و جدیدترین عکس های کریستین بیل

بیوگرافی ، زندگینامه ی کامل و جدیدترین عکس های کریستین بیل

کریستین چارلز فیلیپ بیل در ۳۰ ژانویه ۱۹۷۴ در هاورفوردوست، پمبروک‌ شایر، ولز متولد شد. پدر وی دیوید بیل موسس شرکت، رهبر اقتصادی و مدیر استعداد و مادرش جنی جیمز دلقک سیرک و بازیگر بود.

او جوانترین فرزند بین از چهار بچه خانواده‌ اس، کریستین کودکی خود را در کشورهای مختلفی مانند پرتغال، پادشاهی متحده و ایالات متحده آمریکا گذارند.

او در فیلم‌هایی مانند امپراتوری خورشید، روانی آمریکایی، تعادل، ماشینیست، بتمن آغاز می‌کند، شوالیه تاریکی و شوالیه تاریکی برمی خیزد بازی کرده‌است. وی در سال ۲۰۱۱ در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار برای بازی در فیلم مشت زن برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

شهرت بیل از زمانی آغاز شد که به بازی در فیلم امپراتوری خورشید ساخته استیون اسپیلبرگ در ۱۳ سالگی پرداخت. نقش وی در این فیلم پسری انگلیسی بود که در حین جنگ جهانی دوم از پدر و مادرش جدا می‌شود و سپس خود را در اردوگاه نگاهداری ژاپنی پیدا می‌کند. از آن زمان تا به حال کریستین نقش‌های متفاوت بسیاری را بازی کرده‌ است. شماره دهمین سالگرد مجله انترتینمنت ویکلی وی را جزو ده فرد برتر از نظر تعداد طرفداران در دهه گذشته اعلام کرد. همچنین در رای گیری سال ۲۰۰۷ سایت بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها کاربران وی را به عنوان بازیگر زیر ۴۰ سال مورد علاقه خود انتخاب کردند و به علاوه انترتینمنت ویکلی از او برای نقشش در فیلم روانی آمریکایی به عنوان خلاقترین افراد در سرگرمی نام برده‌ است.

Christian Bale 1WwW.KamYab.IR بیوگرافی ، زندگینامه ی کامل و جدیدترین عکس های کریستین بیل

وی در ۱۶ ژانویه ۲۰۱۱ در شصت و هشتمین مراسم گلدن گلوب، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم مشت‌زن شد.

پدر وی در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۳ در سن ۶۲ سالگی درگذشت.

اولین نقش کریستین بیل در دنیای بازیگری در تبلیغی برای شرکت تولید کننده مواد لطیف کننده پارچه لنور در سال ۱۹۸۲ در سن ۸ سالگی بود. وی سال بعد از آن در تبلیغ غلات پک-من به عنوان بچه‌ای که ستاره راک اند رول بود بازی کرد، او نخستین نقش روی صحنه‌اش را در نرد و در مقابل روآن اتکینسون بازی کرد.

در ۲۹ ژانویه سال ۲۰۰۰ با سیبی بلازی ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دختری به نام املین است که در ۲۷ مارس ۲۰۰۵ متولد شد. این زوج در ماه مارس سال ۲۰۱۴ اعلام کردند که در انتظار تولد دومین فرزند خود هستند.

Christian Bale 2WwW.KamYab.IR بیوگرافی ، زندگینامه ی کامل و جدیدترین عکس های کریستین بیل

دانستنی هایی از کریستین بیل:

قد او ۱۸۳ سانتیمتر است.

در اسب سواری حرفه ای می باشد.

دو سگ و سه گربه دارد که همه ی آن ها را پیدا کرده است.

سه خواهر بزرگ تر به نام های ارین، شارون و لوییز دارد.

جاون ترین بازیگری است که در نقش بتمن بازی کرده است.

او مانند پدرش پشتیبان بسیاری از گروه های محیط زیستی مانند صلح سبز و صندوق حیات وحش جهانی می باشد.

هیث لجر دوست صمیمی او بود.

Christian Bale 3WwW.KamYab.IR بیوگرافی ، زندگینامه ی کامل و جدیدترین عکس های کریستین بیل

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه