اچ پی ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد

اچ پی ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد


ساعت,ساعت هوشمند MB Chronowing,ساعت هوشمند

اچ پی ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد
اوایل امسال، اچ پی اعلام کرد که طراح مد معروف، مایکل باستیان را برای طراحی یک ساعت هوشمند به استخدام درآورده.
حال این همکاری به نتیجه رسیده و این شرکت، اولین ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد.این محصول از نظر ظاهری و حتی کارآیی بیشتر به ساعت مچی عادی شباهت دارد تا یک گجت هوشمند.

 

برخلاف دیگر ساعت‌های هوشمند،MB Chronowing فاقد نمایشگر لمسی است و صرفا نوتیفیکیشن را با LED‌های سیاه و سفید به نمایش می‌گذارد. این محصول حتی قدم‌های شما را نمی‌شمارد یا حتی میکروفونی برای دریافت دستورات صوتی ندارد. اما در نمایشگر ساعت یک بخش دایره شکل وجود دارد که زمان را به شما نمایش می‌دهد و در بخش‌های دیگر، آب و هوا، نوتیفیکیشن‌هایی همچون تعداد پیامک‌ها، ایمیل‌ها و غیره را خواهید دید.


ساعت هوشمند اچ پی می‌تواند با یک بار شارژ تا هفت روز شما را همراهی کند و با دو پلت‌فرم iOS و اندروید سازگاری کامل دارد. به‌طور کلی ۲ نوع ساعت هوشمند وجود دارد: محصولاتی با دریایی از امکانات و ویژگی‌های فراوان در حدی که می‌توان گفت شما یک کامپیوتر را به مچ دست خود می‌بندید و دیگری، ساعت هوشمند ساخته شده توسط ساعت‌سازان سنتی با دیدگاه خاص خود. محصول ساخته شده مایکل باستیان هم در دسته دوم قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد هیچ‌گونه رقابتی را با محصولات مشابه همچون موتو ۳۶۰ یا ساعت اپل نخواهد داشت.


اگر شما نیاز به یک ساعت مچی زیبا دارید که همزمان بتوانید نوتیفیکیشن پیغام‌ها و ایمیل‌های جدید را متوجه شوید، قطعا MB Chronowing کاملا مناسب شما خواهد بود. این محصول به‌زودی در دو مدل ۳۴۹ و ۶۴۹ دلاری به ترتیب با جنس تسمه چرم، لاستیک، نایلون و دومی با بند پوست تمساح و شیشه کریستال کبود عرضه خواهد شد.
منبع : donya-e-eqtesad.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه